logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Шосткинському лісгоспі інвентаризують ліси

У Шосткинському лісгоспі розпочали процес інвентаризації лісу в рамках проведення Національної інвентаризації лісів України. Підприємство стало першим у північній частині області, де пройшли польові роботи.

«Фахівці ВО «Укрдержліспроект» провели роботи по збору даних на лісових інвентаризаційних ділянках. Результати цих робіт дадуть можливість встановити фактичну лісистість, запас деревини в лісах та її технічну придатність», - говорить директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Нагадаємо, Національна інвентаризація лісів України – це система регулярних вибіркових обстежень для отримання статистично обґрунтованої інформації про кількісні та якісні показники стану і динаміки лісів держави, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу довкілля, міжнародної звітності про ліси.

Роботи з національної інвентаризації проводяться в чотирьох областях: Київській, Черкаській, Івано-Франківській та Сумській. Загалом планується обстежити 18 тисяч ділянок. Отримана інформація оброблятиметься з використанням статистичних методів та узагальнюватиметься у національному масштабі. Очікується, що завдяки проведенню Національної інвентаризації лісів буде отримана достовірна оцінка загальних запасів лісових насаджень.

 

Актуально:

Дорогі лісівники, ветерани лісової галузі!

вер. 17, 2021
Україна – молода держава, яка закріплює свої позиції в міжнародному просторі.…
Читати далі...

Анонси:

Анонс: ми запускаємо Telegram-бот лісової галузі!

вер. 17, 2021
8 вересня об 11:00 Міндовкілля та Держлісагентство презентують Telegram-бот…
Читати далі...

Події:

Ми залишимо нашим нащадкам висопродуктивні ліси, - Віктор Чигринець

вер. 17, 2021
- Ми бачимо серед нагороджених і директорів, і лісничих, і майстрів, і…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі побували майбутні агрономи

вер. 17, 2021
До Глухівського держлісгсопу завітали першокурсники-агрономи Глухівського…
Читати далі...