logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники побували у полтавських колег

Серед підприємств Сумського ОУЛМГ Роменський лісгосп відзначається вирощуванням декоративних рослин. Окрім посадкового матеріалу для відновлення лісу, у розсадниках підприємства налічується понад 60 видів декоративних росли, серед яких туя, самшит, ялівець, ялина та інші. Також вирощуються троянди, азалії, рододендрон, магнолія та сакури.

Всі ці рослини широко використовуються в озелененні міст та присадибних ділянок.

За минулий рік Роменським лісгоспом було отримано прибутку за реалізацію декоративних рослин більш ніж 650 тис. грн. За 6 місяців поточного року вже реалізовано декоративних рослин на понад 500 тис. грн.

Для набуття досвіду, підвищення кваліфікації, збільшення біорізноманіття розсадника та ознайомлення з новітніми технологіями вирощування декоративних рослин працівники лісгоспу щорічно відвідують розсадник декоративних культур «Осокор», що на Полтавщині.

Цей рік не став винятком. Сьогодні спеціалісти підприємства знову побували у цьому чудовому місці, де черпають натхнення для майбутньої праці.

Разом з роменськими лісівниками поділитися своїми спостереженнями та досвідом з’їхалися представники різних областей: Київської, Вінницької та Черкаської.

Поспілкувавшись з професіоналами з «Осокору» та гостями з інших регіонів, наші працівники підвищили свою професійність, закріпили теоретичні знання з вирощування декоративного та посадкового матеріалу, технологій поливу та догляду, ознайомились з техніками вирощування декоративних рослин різних форм та розмірів, такими як БОНСАЙ та НІВАКІ.

Актуально:

Василь Кузьович перебуває з робочою поїздкою в Карпатському регіоні

серп. 04, 2020
Протягом 4-7 серпня 2020 року Голова Державного агентства лісових ресурсів…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додаткові аукціони!

серп. 07, 2020
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 03-31.08.2020 року Товарно-сировинною…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Лебединському лісгоспі проінспектували стан ведення лісового насінництва, розсадництва та лісокультурного виробництва

серп. 07, 2020
Днями фахівці Харківської лісонасіннєвої лабораторії та спеціалісти відділу…
Читати далі...